Флешмоб «У серці пам’ять живе…»

Флешмоб «У серці пам’ять живе…»

251 учень, педагогічний колектив Забірської ЗОШ І-ІІІ ступенів від усієї душі вітає ветеранів зі святом Перемоги!

Посміхається ранок травневий,

Трепет спогадів, потиск долонь…

У сльозинках непрохано-щедрих

Знов виблискує вічний вогонь

Але поряд надійне плече

І дитячі допитливі очі,

І душа, в якій серце тріпоче,

Що Ваш спогад в майбутнє несе.

Шановні наші захисники ! Засвідчуючи вам свою глибоку вдячність, вклоняємось вам із шаною й любов’ю. Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, які захищали свободу нашої країни та кували перемогу!

З Днем Перемоги!

DSC07019 DSC07019 DSC07020 DSC07015 DSC07014

No Comments

Post a Comment