День відкритих дверей

День відкритих дверей

01 лютого учні 11 класу Забірської ЗОШ І-ІІІ ст. у супроводі заступника директора з НВР Жайворонок Л.В. відвідали День відкритих дверей у Київському національному університеті культури і мистецтв.  Варто відзначити високий рівень підготовки представників штабу «Абітурієнт – 2018», які одразу налаштували молодь на драйв та  позитив.

Після реєстрації учні мали можливість оглянути усі навчально-практичні аудиторії, по-справжньому зануритись у студентське життя та відчути неймовірно творчу атмосферу вишу. Аудиторії навчального закладу обладнанні за останнім словом техніки, що відкриває значні  можливості для отримання якісної освіти.

Абітурієнти побували на багатьох факультетах та дізнались, які документи слід подавати до приймальної комісії, за якими напрямами здійснюється підготовка. Цікавою була інформація про практичне навчання студентів, адже вони вже з другого курсу університету починають працювати практично, і для багатьох такі бази практики стають першим робочим місцем.

Перед абітурієнтами виступив ректор університету, професор Михайло Михайлович Поплавський, який  зазначив, що  в КНУКіМ студенти мають можливість отримати якісні знання та стати гарними спеціалістами в обраних професіях.

День відкритих дверей в КНУКіМ залишив дуже багато позитивних емоцій!

Заступник директора з НВР

Л.В. Жайворонок

No Comments

Post a Comment