Переведення учнів

 

ЗАБІРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
НАКАЗ

від 31 травня 2018 року                                                                                                                                                                                                         № 58

 

Про переведення учнів 1 – 4 класів

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015 р. № 762 та на виконання рішення педагогічної ради № 9 від 30 травня 2018 року,-

 НАКАЗУЮ:

  1. Перевести учнів 1 класу до 2-го класу в кількості 31 учень:
  2. Бєлоус Анастасія Павлівна
  3. Бойченко Анна Валеріївна
  4. Волянський Данііл Сергійович
  5. Волянський Максим Сергійович
  6. Гальчик Олег Леонідович
  7. Гордієнко Богдана Олександрівна
  8. Граб Аріна Олегівна
  9. Жуковський Микола Павлович
  10. Ігнатенко Захар Юрійович
  11. Ковтун Нікіта Володимирович
  12. Коночкін Станіслав Костянтинович
  13. Копій Єва Дмитрівна
  14. Кравець Богдана Віталіївна
  15. Лоза Давид Романович
  16. Лоза Юлія Сергіївна
  17. Мартьян Ярослав Максимович
  18. Окара Марія Марківна
  19. Осіпов Матвій Сергійович
  20. Пальоха Давид Володимирович
  21. Рибалко Євгеній Миколайович
  22. Рябоконь Марія Дмитрівна
  23. Татаренко Олександр Вячеславович
  24. Трегубов Іван Олександрович
  25. Троянський Богдан Русланович
  26. Фатєєв Ілля Олексійович
  27. Федірко Дар’я Сергіївна
  28. Чорна Вероніка Олександрівна
  29. Шамрай Вікторія Михайлівна
  30. Шеремет Ліза Сергіївна
  31. Ющенко Богдан Віталійович
  32. Ярісов Владислав Вікторович

 

  1. Перевести учнів 2-го класу до 3-го класу в кількості 26 учнів.
  2. Апресова Мілана Геннадіївна
  3. Ахмадалієв Артем Андрійович
  4. Ахмадалієв Денис Андрійович
  5. Ашматова Ангеліна Рустамівна
  6. Бондаренко Анастасія Ігорівна
  7. Бусько Богдана Юріївна
  8. Голованова Анна Олександрівна
  9. Голованов Владислав Вікторович
  10. Доброріз Софія Віталіївна
  11. Ільєнко Богдан Геннадійович
  12. Кравченко Артем Сергійович
  13. Лепеха Іван Олексійович
  14. Мейчук Софія Андріївна
  15. Мельник Яна Сергіївна
  16. Недзельський Максим Валерійович
  17. Остролуцький Сергій Сергійович
  18. Пацько Марія Святославівна
  19. Поліщук Міріам Сергіївна
  20. Приходько Поліна Володимирівна
  21. Прищепа Валерія Олександрівна
  22. Случинський Богдан Іванович
  23. Тимошенко Дарья Сергіївна
  24. Філоненко Лілія Валеріївна
  25. Чорна Аріна Олександрівна
  26. Шаповал Катерина Станіславівна
  27. Новікова Ангеліна Олегівна

 

  1. Перевести учнів 3-го класу до 4-го класу в кількості 28 учнів.
  2. Бабенко Владислав Михайлович
  3. Безугла Тетяна Володимирівна
  4. Бобок Софія Віталіївна
  5. Бойченко Вікторія Валеріївна
  6. Гальчик Надія Леонідівна
  7. Голомоза Тетяна Ігорівна
  8. Євтушок Артем Володимирович
  9. Жуковський Іван Павлович
  10. Зубчук Руслан Миколайович
  11. Коваленко Дарія Володимирівна
  12. Копій Роберт Дмитрович
  13. Молін Анна Олегівна
  14. Ніколайчук Анна Русланівна
  15. Олійник Кіріл Сергійович
  16. Палій Діана Іванівна
  17. Пашковська Маргарита Сергіївна
  18. Приходько Артем Васильович
  19. Разумов Олексій Дмитрович
  20. Рошинко Павло Іванович
  21. Скиба Софія Артемівна
  22. Сміян Надія Володимирівна
  23. Сколоковський Максим Володимирович
  24. Степаненко Роман Миколайович
  25. Сусло Валентина Вікторівна
  26. Унинець Олег Романович
  27. Халецький Іван Олександрович
  28. Цуркан Артем Валерійович
  29. Ющенко Віталій Віталійович

 

  1. Перевести учнів 4-го класу до 5 класу в кількості 21 учень.
  2. Алієв Роман Євгенійович
  3. Гордієнко Ксенія Олександрівна
  4. Гришечкіна Тамара Олександрівна
  5. Корнієнко Михайло Сергійович
  6. Король Денис Олегович
  7. Король Олександр Миколайович
  8. Крижов Даніла Ігорович
  9. Лукашенко Марія Олександрівна
  10. Нікітіна Софія Русланівна
  11. Оверченко Ангеліна Віталіївна
  12. Остролуцький Юрій Миколайович
  13. Паламар Назар Романович
  14. Петриченко Олена Петрівна
  15. Петров Олександр Олександрович
  16. Полушин Олександр Олександрович
  17. Пономаренко Максим Олександрович
  18. Романюк Владислав Ігорович
  19. Сірик Влада Станіславівна
  20. Собран Арсеній Михайлович
  21. Сьомушкін Артем Едуардович
  22. Юхименко Марія Віталіївна

 

  1. Нагородити Похвальними листами за високі досягнення у навчанні:
  2. Бойченко Вікторію Валеріївну — ученицю 3 класу.
  3. Гальчик Надію Леонідівну — ученицю 3 класу.
  4. Копій Роберта Дмитровича – учня 3 класу.
  5. Рошинко Павла Івановича – учня 3 класу.
  6. Сусло Валентину Вікторівну — ученицю 3 класу.
  7. Гришечкіну Тамару Олександрівну – ученицю 4 класу
  8. Лукашенко Марію Олександрівну – ученицю 4 класу.
  9. Нікітіну Софію Русланівну – ученицю 4 класу.
  10. Собран Арсенія Михайловича – учня 4 класу.
  11. Шпака Дениса Дмитровича – учня 4 класу.

 

Директор школи                                                                          В.В. Король