День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету

5 лютого 2019 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цього дня учні Забірської ЗОШ І-ІІІ ст. також долучились до  його відзначення.

Цей день проводився з метою залучити до дій кожного учня, усвідомити, що кожен користувач відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх.

Для учнів 9-11-х класів було організовано перегляд вебінару, який  був розроблений мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій. Учні 2-го, 4-го класів переглянули «Казку про безпечний Інтернет» та відтворили свої враження  в малюнках, учні 3 –го класу розробили невеликі проекти на дану тему зі своїми рекомендаціями по безпечному користуванню мережею Інтернет.

Учні 10-го, 9-го, 8-го класів разом з вчителем інформатики Жайворонок Л.В. випустили газети та буклети, в яких висвітлили правила безпечного користування Інтернетом, інформацію про виникнення та відзначення Дня безпечного Інтернету, поради, як убезпечити свій ПК від вірусів та багато іншого. Ці матеріали були розповсюджені серед учнів та вчителів школи.

Заступник директора з НВР

Л.В. Жайворонок

No Comments

Post a Comment