Заходи до 205-ї річниці з дня народження Великого Кобзаря

Щовесни на початку березня ми вшановуємо пам’ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

У 2019 році відзначається 205-річниця від дня народження поета.

В нашій школі уже стало традицією відзначати Шевченківські дні.

З метою популяризації його творчої спадщини, активізації патріотичного виховання, пов’язаного з іменем видатного митця в школі пройдуть різноманітні заходи.

5 березня відбулися відкриті інтегровані уроки «Т. Шевченко – наш. Він для усіх століть»

Підготували: 1-А кл. Бондаренко С.І.

1-Б кл. Дамаскіна С.Г.

9 кл. Гаврилюк С.М.

11 кл. Голуб С.М.

Музично-поетичний конкурс обдарованих дітей у вестибюлі школі

(6 березня) «Пісні Шевченка і про Шевченка» — підготували Голуб С.М, Гегельська Т.В.

Музичний урок літературного читання у 2 класі «Вінок Кобзареві» провели Костенко Л.П., Голуб С.М.

Юнна художниця Мілліон Поліна, учениця 6 класу, що малює з 6 років презентували художню роботу до 205-річчя з дня народження Т. Шевчченка, портрет під назвою «Любіть Україну… за неї Господа моліть…»