Актуальна інформація

Розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 06.11.2017 № 559 «Про організацію заходів, спрямованих на попередження поширення захворювань на грип та гострі респіраторні інфекції серед населення в Київській області, в епідемічний сезон 2017-2018 років» ознайомитись

Лист Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 03.10.2017 № 12-01-13/3337 «Про заборону збору коштів працівниками навчальних закладів» ознайомитись

Наказ Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 03.04.2017 № 119 «Про заборону збору коштів з батьків професійно-технічних, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів області» ознайомитись

На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації за підсумками онлайн-наради від 20.07.2016 та директора департаменту освіти і науки КОДА за підсумками онлайн-наради керівників місцевих органів управління освітою від 27.07.2016 про обладнання навчальних закладів «тривожною кнопкою», відділом освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації спільно з органами місцевого самоврядування  обладнано загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади району засобами тривожної сигналізації (тривожною кнопкою).

Маршрути та графіки руху шкільних автобусів для підвезення учнів до загальноосвітніх навчальних закладів!

— до Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. переглянути

— до Хотівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» переглянути

— до Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ст. переглянути

— до Шпитьківської ЗОШ І-ІІІ ст. переглянути

— до Михайлівсько-Рубежівської ЗОШ І-ІІІ ст. переглянути

— до Бузівської ЗОШ І-ІІІ ст. переглянути

— до Гореницької ЗОШ І-ІІІ ст. переглянути

— до Білогородських ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та № 2 переглянути

— до Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. переглянути

— до Софіївсько-Борщагівського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст.-ЗОШ І-ІІІ ст.» переглянути

— до Забірської ЗОШ І-ІІІ ст. переглянути

— до Юрівської ЗОШ І-ІІІ ст. переглянути

— до Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. переглянути

МОН спростило механізм для вступу абітурієнтів, у яких батьки чи один з батьків загинули під час участі в АТО, — потрібно надіслати свої дані на адресуosvita_ato@mon.gov.ua.  ДЕТАЛЬНІШЕ

Збільшено суму на забезпечення безкоштовного харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах району

Розпорядження голови Києво-Святошинської райдержадміністрації від 04.10.2016 № 769 «Про внесення змін у розпорядження голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації від 06.01.2016 «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Києво-Святошинського району у 2016 році»» ОЗНАЙОМИТИСЬ

Рятувальники звертаються до батьків з проханням дбати про безпеку своїх дітей під час канікул

Щороку в Україні виникає тисячі пожеж, на яких гинуть сотні людей, у тому числі дітей. Зазвичай більшість трагічних випадків виникає саме тоді, коли малеча залишається без нагляду дорослих.

З наступного тижня у школярів розпочинаються осінні канікули і здебільшого вони перебуватимуть вдома самі. Тож цього тижня фахівці ДСНС, відвідуючи заклади освіти, в рамках акцій «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», «Правила безпеки вивчай, весело відпочивай!», “Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності” ще раз нагадали дітям як потрібно себе поводити під час виникнення надзвичайної події. Зокрема, такі заходи відбувалися у школах Житомирської, Київської, Миколаївської, Сумської, Чернігівської, Донецької областей.

Під час спілкування із школярами рятувальники розповіли їм, яких правил безпеки варто дотримуватися аби не виникло пожежі, що потрібно робити, якщо загорання все ж сталося та як користуватися первинними засобами пожежогасіння, зокрема вогнегасником. Також вогнеборці нагадали дітям правила поведінки під час знаходження на вулиці підозрілого предмету та наголосили, що ні в якому разі не можна торкатися залишених сумок, пакетів, предметів побуту.

Шановні батьки! Рятувальники ДСНС України вкотре звертаються до вас з проханням дбати про безпеку своїх дітей.

Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь! Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, тощо. Знайдіть декілька хвилин на розмову з дітьми проелементарні правила безпеки під час перебування вдома. Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Для вчителів і батьків. МОН дає поради щодо змін у початковій школі детальніше

Чи обов’язкова наявність профілактичних щеплень для зарахування дітей до дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів? Лист-роз’яснення  МОН України від 18.03.2016 № 1/9-139 та спільний лист МОН України та МОЗ України від 29.09.2014 № 1/9-500/04.01.16/28103 «щодо вирішення окремих питань про зарахування до дошкільних та загальнооосвітніх навчальних закладів дітей у яких відсутні обовязкові профілактичні щеплення» ОЗНАЙОМИТИСЬ

Про прийом дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту», п. 22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 07.04.2005 № 204 «Про прийом дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів», відповідного Інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки України щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів від 14.02.2015 №1/9-71, для зарахування майбутніх учнів до загальноосвітнього навчального закладу батьки подають такі документи:

  • заяву на ім’я директора загальноосвітнього закладу;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • медичну картку встановленого зразка (ФОРМА № 026/0)
  • медичну довідку встановленого зразка (ФОРМА № 086-1/0)

 Медичні документи подаються не пізніше 01 вересня року зарахування дитини до ЗНЗ.

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про захист персональних даних», при зарахуванні дитини до школи, батькам необхідно надати обов’язкову задокументовану згоду на зберігання, використання та обробку персональних даних  дитини та власних персональних даних.

Оскільки суб’єктами персональних даних є неповнолітні особи, то згідно норм Сімейного та Цивільного кодексів України, згоду та заяву про зарахування дитини до школи мають подати тільки батьки або особи, які їх замінюють.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Вік майбутніх першокласників регламентовано статтею 20 Зако­ну України «Про загальну середню освіту» ,в якій зазначено, що зарахування учнів до загальноосвіт­ніх навчальних закладів здійснюється, як правило, з шести років Згідно щорічних постанов Головного державного санітарного лікаря України не допускається прийом до школи дітей молодше 5 років 8 місяців (станом на 1 вересня)

________________________________________________

Києво — Святошинський РВ ГУ ДСНС України у Київській області нагадує громадянам як необхідно діяти при артобстрілі (Відео)!  https://www.youtube.com/watch?v=nDJsS1-prAI

_________________________________________________

Про харчування школярів!!!

Кабінет міністрів скасував безкоштовне харчування для школярів 1-4 класів, залишивши безкоштовним лише харчування для дітей з малозабезпечених сімей.

Про це йдеться в постанові уряду від 18 січня 2016 р. № 16.

Згідно із постановою, Кабмін вніс зміни до порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість.

Так, згідно із документом, триразове безкоштовне харчування (сніданок, обід, вечеря) отримуватимуть учні професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, дітей-інвалідів/інвалідів I-III груп та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Крім того, як зазначається у постанові, органи місцевого самоврядування можуть забезпечувати харчування учнів інших категорій та передбачати на зазначену мету відповідні видатки з місцевих бюджетів.

Відповідно до розпорядження голови Києво-Святошинської райдержадміністрації від 06.01.2016 № 7 «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Києво-Святошинського району у 2016 році» всі учні 1-4 класів та учні 5-11 класів пільгових категорій будуть забезпечені безкоштовним харчуванням.

____________________________________________________________________________________

Як уберегтися від грипу?

На думку українських медиків активізація епідемічного процесу грипу та гострих респіраторних інфекцій (ГРІ) припадає на осінньо-зимову пору. Інфекція, як правило, передається повітряно–крапельним шляхом. Проте існує ймовірність передачі її через побутові предмети.

Що треба робити, щоб не захворіти:  детальніше

____________________________________________________________________________________

Безпечний інтернет

Діти в інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі 

(Посібник для батьків. Рекомендовано МОН України (лист від 07.02.2011 № 1/11-1021))

6 правил для батьків — розумних користувачів інтернету

Пам’ятка для батьків «Діти, Інтернет, Мобільний зв’язок»