4 березня 2016 року в нашій школі відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого Дня 8 березня. У програмі святкового концерту звучали щирі привітання для всіх присутніх жінок: наших вчителів, техпрацівників, школярок, мам та бабусь, запрошених на свято. Зі словами подяки виступали хлопці 9 класу. Естафету привітань продовжили школярі 5-10 класів. Учні 4 класу представили запальні танцювальні композиції «Вишеньки-черешеньки», «Черевички», «Кукарела». Зворушливо звучали слова подяки всім жінкам-матерям, а танцювальна композиція «Бережіть материнське серце» закликала цінувати та берегти своїх мам. Прекрасним подарунком для всіх жінок напередодні свята став виступ зразкового дитячого гурту «Барвінок» під керівництвом Гегельської Т.В.
Весняного настрою, миру та злагоди, любові та натхнення бажаємо всім вам, дорогі жінки!



No Comments