3-річниця вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

3-річниця вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2017 року у Забірській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено заходи присвячені 3-річниці вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В урочистій атмосфері вчителі, учні, батьки згадали трагічні події історії нашої держави.

Директор школи В.В.Король, у своєму виступі, підкреслив,  що шлях європейського розвитку не буде простим, але приклад Героїв Небесної Сотні ніколи не дасть нам здатися, скласти руки й відмовитися від поставлених цілей. Доля України вирішується й сьогодні і якою вона буде залежить від нас.

Учні 5, 9 та 11 класів, під керівництвом Хомченко А.М., підготували поетичну композицію «Герої не вмирають».

Сьогодні у краєзнавчому музеї школи проходять екскурсії:

  1. Наші односельчани –герої АТО.
  2. Біль війни.
  3. Доля України – наша доля.

No Comments

Post a Comment