Зі святом Останнього дзвоника

Зі святом Останнього дзвоника

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Від адміністрації Забірської ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!
На превеликий жаль, сьогодні, у зв’язку з протипандемічними заходами, що застосовуються в країні, ми не маємо можливості традиційно святкувати це хвилююче та урочисте свято, яке  сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнених яскравих вражень і надій.

Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового 2020-2021 навчального року.

Нам було приємно працювати з Вами очно і дистанційно в цьому навчальному році. І з нетерпінням очікуємо на зустріч у вересні, перед початком нового етапу навчання.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, та успіхів! Дотримуйтесь протипандемічних заходів. І будьте здорові!

З повагою, директор школи В.В.Король.

Презентація Останнього дзвоника 2020.pdf

 

Print Friendly, PDF & Email

1 Comment

  • Артём

    24.05.2020 at 05:00 Ответить

    Останній дзвінок — велике загальношкільне свято, яке адресоване випускникам, вчителям і батькам. Церемонія включає виступи гостей, директора, першої вчительки, батьків, вітання першокласників, напутнє слово учнів 11-х класів.

Залишити коментар