ДПА-2024

Учні 4 класів складатимуть українську мову, математику, мову національної меншини або мову корінного народу*.

Учні 9 класів складатимуть українську, математику та предмет на вибір (біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова, інформатика, історія України, основи правознавства, українська література, фізика, хімія, мова національної меншини чи корінного народу).

Учні 11 класів** складатимуть українську, математику, історію України або іноземну мову (англійська, іспанська, німецька або французька), предмет на вибір (історія України, іноземна мова, біологія, географія, фізика, хімія) та мову національної меншини чи корінного народу.

*Мову національної меншини або корінного народу можуть складати лише учні шкіл, де ведеться викладання такою мовою, або вона входить в програму навчання.

Учні 11 класів складатимуть ДПА у формі ЗНО. ЗНО-2022 проводитиметься з 23 травня до 15 липня