Актуальна інформація

Про прийом дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки від 21.02.2024 року №26 та згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН України від 16.04.2018 № 367 (далі – Порядок) з 25 березня 2024 року по 31 травня 2024 року триватиме прийом документів до 1-го класу на 2024-2025 навчальний рік.

Перелік документів, які подаються для зарахування:

✓ заява від одного з батьків, або осіб, які їх замінюють (опікуна, іншого законного представника, родича) написана власноручно за зразком;

✓ оригінал і копія свідоцтва про народження дитини;

✓ медична довідка за формою первинної облікової документації №086;

✓ оригінал і копія документу, що підтверджує місце реєстрації (проживання) дитини або одного з батьків;

Медичні документи подаються не пізніше 01 вересня року зарахування дитини до ЗНЗ.

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про захист персональних даних», при зарахуванні дитини до школи, батькам необхідно надати обов’язкову задокументовану згоду на зберігання, використання та обробку персональних даних дитини та власних персональних даних.

Оскільки суб’єктами персональних даних є неповнолітні особи, то згідно норм Сімейного та Цивільного кодексів України, згоду та заяву про зарахування дитини до школи мають подати тільки батьки або особи, які їх замінюють.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Вік майбутніх першокласників регламентовано статтею 20 Зако­ну України «Про загальну середню освіту» ,в якій зазначено, що зарахування учнів до загальноосвіт­ніх навчальних закладів здійснюється, як правило, з шести років. Згідно щорічних постанов Головного державного санітарного лікаря України не допускається прийом до школи дітей молодше 5 років 8 місяців (станом на 1 вересня)

Шановні батьки! Рятувальники ДСНС України вкотре звертаються до вас з проханням дбати про безпеку своїх дітей.

Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь! Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, тощо. Знайдіть декілька хвилин на розмову з дітьми проелементарні правила безпеки під час перебування вдома. Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Submenu