Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування

2 грудня 2021 року лідери нашого закладу Чернишевич О., Нагула Н., Дідківська В.,

Рибалко О. взяли активну участь у онлайн – інтенсиві лідерів учнівського самоврядування територіальних громад Київської області “Дієве учнівське самоврядування: сфери участі у школі” у рамках проекту обласної ради дітей Київщини “AKCTION- школа”, який відбувався в хмарному середовищі Zoom. У процесі співпраці учасники обговорювали роль лідерів у прийнятті рішень та втіленні реальних проектів самоврядування у житті школи, можливість вирішення питань на педагогічних радах, участі в загальношкільних рішеннях, розробці плану роботи школи, критеріїв оцінювання та впливу на зміни шкільного меню. Теми, які розглядалися, викликали живий інтерес та активне обговорення лідерів.

Інтенсив відбувся у дружній атмосфері. Така змістовна форма роботи сприяла активному спілкуванню учасників, збагатила їх уявлення про сфери діяльності самоврядування та залишила позитивні враження.