Проект «Переможці»

21.04.2016

Проект «Переможці» про 18 дивовижних історій героїв незалежної України (куратор проекту – Соломія Вітвіцька, канал «1+1») зацікавив учнів 10 класу. Учитель української мови і літератури Голуб С.М. провела позакласний захід по обговоренню спеціального випуску журналу «Переможці».

Фотовиставка та історії життя хлопців – героїв АТО, волонтерів викликає захоплення. Захоплення силою волі і незалежністю духу Переможців, які втратили на війні частини тіла, але не втратили сили духу. Вони наші герої, вони – красиві й гідні захоплення. Вони бачили пекло війни, і, вижили там, вони вже нічого не бояться.

Ми, молоде покоління українців, хочемо, щоб ви були впевнені у своєму майбутньому України. Ми знаємо тепер Вас поіменно. Ми закликаємо, усім нашим класом, якнайбільше допомагати нашим героям – переможцем, які на все життя залишилися людьми з особливими потребами.

Учні 10 класу