Попередження та запобігання правопорушень

16.12.2020

Будь-яка людина , починаючи з самих юних років, стикається з ситуаціями, коли необхідно знати свої правам та обов’язки, свідомо розуміти відповідальність за вчинення правопорушень.

Саме для загальної профілактики, та з метою попередження та запобігання правопорушень, 16.12.2020 року, психологічною службою школи було організовано зустріч учнів старших класів із ст.інспектором ювенальної превенції Києво-Святошинського ВП, капітаном поліції Кіріною В.С.

В своєму виступі, залучаючи до діалогу учасників зустрічі, – Вікторія Сергіївна акцентувала увагу на формуванні правового світогляду підлітків, включаючи систему теоретичних поглядів на права та відповідальну активну позицію щодо реалізації себе та своїх прав у житті.

Пізнавальною була інформація про види відповідальності в залежності від віку підлітків та характеру їх вчинків. В кінці зустрічі кожен учасник мав змогу отримати відповідь на питання, які їх цікавлять.

Зустріч відбулася в теплій, дружній атмосфері.

Соціальний педагог: С.П.Сірик