Новорічна композиція

Новорічна композиція

В Забірській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов конкурс на найкращу новорічну композицію та листівку. Мета проведення: виховання шкільної молоді в дусі бережливого ставлення до природи; пропаганда із збереження хвойних дерев; формування практичних умінь та навичок по виготовленню новорічних композицій, стилізованих ялинок.

В конкурсі прийняли участь всі класи школи. Учні проявили неабияку майстерність та творчу уяву. Переможцями в конкурсі за кращу новорічну композицію стали учні 3-го класу та колектив 7-го класу. Їхні роботи вразили своєю оригінальністю та фантазією. Переможці нагороджені почесними медалями. Також, всі учнівські колективи нагороджені грамотами за виготовлення новорічних листівок, які стали окрасою фойє школи.

Заступник директора з НВР

Л.В. Жайворонок