«Ніхто не забутий!»

26.04.2016

В нашій школі стартувала акція «Ніхто не забутий!», присвячена 71-річниці Перемоги на фашизмом у Європі. Юні краєзнавці, учні 9 класу, впорядкували територію біля Пам’ятника героям-односельчанам на сільському цвинтарі.

Краєзнавчо-пошукова робота учнів школи сприяє формуванню особистості патріота. Реалізація виховної проблеми школи «Відродження загальнолюдських на національних якостей – основа виховання особистості» передбачає формування якостей соціально активної особистості, майбутнього громадянина незалежної України. Школярі не тільки вивчають історію рідного краю, а й вчаться шанобливого ставлення до його історичних пам’ятних місць.

Схилити голову у хвилину пам’яті перед могилою воїнів, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, – святий обов’язок кожного українця!

DSC06964DSC06965DSC06963