Історично- просвітницькі години спілкування “Небесна Сотня – Слава Героям!”

22.02.2021
В Забірській загальноосвітній школі I – III ступенів 18-19 лютого 2021 року відбулися заходи із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, тих, хто пожертвував найціннішим – власним життям – заради нашого майбутнього.

У краєзнавчому музеї школи під керівництвом педагога – організатора Хомченко А.М. було проведено для учнів 1- 11 класів історично- просвітницькі години спілкування “Небесна Сотня. Слава Героям!”, які супроводжувалися переглядом документального фільму

“Зима, що нас змінила. Небесна Сотня”.

У ході заходів учасники виконували Гімн України та хвилиною мовчання вшановували Героїв Небесної Сотні.

Ознайомлення з історичним та суспільним значенням подій Революції Гідності та короткими життєписами Героїв Небесної Сотні, розкриття суті подвигу Небесної Сотні справили на всіх учасників виховних заходів глибоке враження.

Інсталяція “Ангели майдану” доповнила образне сприйняття теми.

Особливо зацікавила школярів виставка світлин “Майдан. Незабутнє”.

З почуттям вдячності та великої пошани до подвигу Героїв Небесної Сотні сповнилися серця учасників заходів.

Герої Небесної Сотні і сьогодні поряд з нами, на варті свободи, надії та світла для України. Вони житимуть, поки ми їх пам’ятаємо!

Слава Україні! Героям слава!

Підготувала Хомченко А.