Екологічна акція «Озеленення планети»

16.04.2021

Дерева – це «діти природи», можна з упевненістю стверджувати, що без них неможливе повноцінне життя людей на планеті Земля. Вони діляться з нами тінню, коли ми страждаємо від спеки, приносять плоди у вигляді їстівних фруктів, а також додають неповторну красу пейзажів.

Але незмінною залишається їх основна роль – з екологічної точки зору дерева важливі тому, що збагачують повітря киснем. Вони роблять його вологим і чистішим, стабілізують температуру. Саме тому поблизу дерев ми відчуваємо цілющу прохолоду.

Колектив Забірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Боярської міської ради долучився до глобальної екологічної акції «Озеленення планети». На території школи та будинку культури було висаджено 200 ялинок, 30 лип, 10 кущів бузку та 10 саджанців горіхів. Посадковий матеріал надав Макарівський лісгосп. Також було озеленено дві клумби – висіяні чорнобривці та висаджені іриси.

Роботи проводились з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.