До Дня Святого Валентина

02.03.2016

в Забірській загальноосвітній школі I-III ступенів були проведені майстер – класи по виготовленню вітальних листівок – валентинок для учнів 1-6 класів під керівництвом вчителя трудового навчання Сірик С.П., педагогом – організатором Хомченко А.М. та класоводами Бондаренко С.І., Костенко Л.П., Дамаскіна С.Г., Шевченко О.М..

. Конкурсно – розважальну програму «Ідеальна пара» підготували учні 10 класу під керівництвом Каплун Н.П.. Цікаві конкурси, веселі розваги, інтелектуальна вікторина та дискотека відбулися за активної ууастілідерів учнівського самоврядування Незенко Анастасії, Остролуцької Наталії, Хомченка Богдана, Шинкаренко Катерини, Молін наталії.

Переможцями конкурсу «Ідеальна пара-2016» стали учні 9 класу Гаврилюк Марія та Унінець Дмитро.