До 150-річчя від дня народження Лесі Українки

01.03.2021

Життя поетеси – це легендарний подвиг мужньої і мудрої людини, ніжної й нескореної жінки, геніального митця і борця, рівноцінну постать якій важко знайти навіть на планетарних художніх теренах.

Ні!

Я жива!

Я буду вічно жити!

Я в серці маю те,

що не вмирає!

Л. Українка

З нагоди 150-ліття від дня народження Л. Українки у школи проведено заходи:

1. Участь у конкурсі читців Л. Українки – учні 6 – 9 класів (вчителі: Голуб С.М., Гаврилюк С.М., Жайворонок Л.В.)

2. Флешмоб читання поезій – 4 клас (вчитель Костенко Л.П.) – “Перегляд відео”

3. Флешмоб «Наша Леся» – 6 клас (вчитель Голуб С.М.) – “Перегляд відео”

4. Альбом «Леся Українка – геніальна дочка українського народу, краса і гордість нації» – учні 10 – 11 класів (вчитель Гаврилюк С.М.)

5. Перегляд виставки в бібліотеці школи «Поезія Лесі Українки – джерело невичерпної мудрості та незламної сили духу» (бібліотекар Потапенко О.В.)

6. Фотовиставка «Кросворд – Леся Українка», «Цікаві факти з життя Л. Українки (Л.П. Косач-Квітки)» – 3 клас (класовод Бондаренко С.І.)

7. Перегляд документального фільму «Маловідомі факти із життя», художніх фільмів «Іду до тебе…», «Наша Леся», «Лісова пісня». Зображувальна діяльність. Ілюстрації до творів Л. Українки – 5 – 11 класи (вчитель Сірик С.П.)