День Знань

02.09.2016

Першого вересня 2016 року на подвір’ї Забірської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося родинне свято зустрічі зі школою – День знань. Учні, батьки, вчителі та громада села радо вітала першокласників з початком шкільного життя. На святі традиційно було багато гостей. Серед них голова Забірської сільської ради Бондаренко О.В., учасники АТО Бурий Ю.М., Литвиненко О.С., Гордієнко О.І., Євдокименко В.В., депутати Києво-Святошинської районної ради Осадча К.С. та Коструба А.Г.

Голова Забірської сільської ради Бондаренко О.В. відзначила плідну роботу педагогічного колективу школи та нагородила за багаторічну сумлінну працю в рідній школі вчителів Костенко Л.П., Потапенко О.В., Гегельську Т.В., Хомченко А.М. та техпрацівника Татаренко Н.З. Особливо відзначила керівника фольклорного гурту «Барвінок» Гегельську Т.В., яка разом із своїми вихованцями здобула звання «народний» колектив.

Свято було пронизане народними українськими традиціями: батьки першокласників простелили дорогу до школи своїм дітям вишиваними рушниками, благословляли дітей на навчання запашним караваєм, провели обряд обсівання на порозі школи. Від імені батьків та учнів 11 класу голова загальношкільного батьківського комітету Помінчук Г.І. подарувала рідній школі плакат з народними орнаментами «Вітаємо зі святом».

Початок навчального року надовго запам’ятається дружньою атмосферою, родинним теплом всім його учасникам.