День збройних Сил України

Перегляд відео до Дня ЗС України

День збройних Сил України

6 грудня учні 9 класу під керівництвом педагога – організатора Хомченко А.М. та очільниці учнівського самоврядування Чернишевич Олександри організували флешмоб-привітання “Слава захисникам України!”. Сьогодні наше військо забезпечує стримування збройної агресії проти України та дає їй відсіч, охороняє повітряний та підводний простір держави. Наші військові мужньо та самовіддано боронять

рідну землю. Вони є прикладом для підростаючого покоління, взірцем патріотизму та гідним прикладом виконання громадянського обов’язку по захисту Вітчизни.

6 грудня – це також день коли ми згадаємо всіх, хто віддав своє життя за незалежність, неподільність, суверенність нашої держави. Саме в цей день діти вшанували хвилиною вдячної пам’яті загиблого хороброго бійця ЗСУ, нашого односельця Бєлова В.В., який віддав своє життя за мир в Україні, за мирне майбутнє кожного з нас. Слава бійцям Збройних Сил України! Слава Героям!