День Прапора України

23.08.2021
День Прапора України

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України 23 серпня 2021 року у нашому селі, як і по всій Україні, відзначили День Державного Прапора України.

Школярі 8 -11 класів під керівництвом Хомченко А.М. та Бусько І.В. взяли участь у параді вишиванок та урочистій ході з прапорами, у почесній варті, виступили на святі громади «Два кольори у прапорі злилися!».

До церемонії підняття Прапора України долучилися відмінники навчання Дідківська Вікторія, Нагула Надія, Шадура Владислав.

30 синьо-жовтих прапорів в руках дітей на честь 30 річниці Дня Незалежності України – це втілення віковічних прагнень українського народу до волі, миру, до національної єдності. А найбільший прапор діти урочисто розгорнули під звуки Державного Гімну України.

Кольори чистого неба та достиглого колосся на українських прапорах промовляють до кожного з нас “Станьмо під прапор синьо – жовтий наших славних прабатьків!”. Бо майбутнє України – у руках кожного з нас!