Життя і здоров’я

 Життя і здоров’я

Життя і здоров’я – це головне багатство людини і ставитись до нього потрібно відповідально.

Згідно плану роботи в  Забірській загальноосвітній школі llll ступенів пройшов Місячник здорового способу життя.  З учнями школи було проведено ряд заходів спрямованих на формування в учнів свідомого ставлення до свого здоров’я та вмінням уникати впливу шкідливих звичок на організм, жити здоровими та щасливими : години спілкування з класними колективами «Звички і спосіб життя» , «Навички сприятливі для здоров’я» , «Вибір життєвих принципів», анкетування учнів щодо обізнаності  « Вплив шкідливих чинників на організм людини », індивідуальні та групові бесіди , перегляд документальних фільмів відповідної тематики.

В тісній співпраці заступника директора з НВР Жайворонок Л.В. , соціального педагога Сірик С.П.  з працівником соціальної роботи Гижко Л.А. були організовані зустрічі учнів середньої та старшої ланок з працівниками поліції ювенальної превенції та з людьми, які на своєму особистому прикладі роз’яснювали вплив шкідливих звичок на здоров’я людини та їх наслідки. З метою популяризації ЗСЖ класними колективами були випущені тематичні газети.

Вся робота школи була спрямована на те, щоб дати дітям повне розуміння про переваги ЗСЖ та сприяти  уникненню впливу шкідливих звичок на організм , жити здоровими і щасливими, щоб мати можливість в подальшому повністю розкрити свою особистість.

                                                                                 Соц. педагог Сірик С.П.

No Comments

Post a Comment