Майстер-клас по нетрадиційному малюванні

Малювання для дитини – один з найбільших  засобів вираження на папері своїх задумів,  мрій, бажань, переживань. Сприймаючи довкілля, дитина хоче перенести на папір побачене, та незавжди знає, як втілити задумане. Завдання вчителя, — дати дитині конкретні уміння, розвинути навички.  Потрібно намагатися допомогти дитині побачити красу оточуючого світу , вселити в неї впевненість в своїх силах і запалити в неї вогник радості, любові до творчої діяльності.

Руки дитини – унікальний інструмент.  Використовуючи силуети своїх долонь в зображувальній діяльності, можна створити безліч казкових образів. Саме з метою розвитку творчої уяви та любові до мистецтва , 20 листопада у Забірській загальноосвітній школі IIIIст. для гуртківців та всіх охочих учнів  початкової школи , був проведений  майстер-клас по нетрадиційному малюванні.

Розвиток творчих здібностей під час практичної  діяльності є складовою частиною розвиваючого навчання в цілому.  Своїм завданням, як вчитель, я вбачаю розвиток творчої особистості. Адже дитина має повноцінне життя лише тоді , коли вона живе у світі казки , гри , творчості .  На це вказував і видатний педагог В.О. Сухомлинський , говорячи , що без них дитина– засушена квітка.

Нехай же наші діти розвиваються, трудяться , радіють і творять !

Вчитель образотворчого мистецтва,

керівник гуртка «Чарівний пензлик »

Сірик С. П.